tuli-hevonen-66

ja vesimies

ja nouseva merkki on kaksonen,kuu neitsyessä.Se olen minä, aika kovat merkit yhdessä ihmisessä?Välillä vaikeaa olla itsensä kanssa sinut?

7

1277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nikika72

      minä en usko kun aitoihin japanilaisiin

    • tuliheppa,skorppari,oinasse...

      mullakn on levottoman oloinen yhdistelmä.aina pitäs olla jossain menossa,yksinäisyys myrkkyä pidemm.päälle.nouseva skorpioni,kuuoinas ja aurinkom.veskari harrastan fyysista liikuntaa,ulkoilen ja jumppaan.tasaisuus tekee kärsimättömäksi.ja temperamenttia riittää,kuten tiedät.t.thnsko

    • ..Tulihevonen, aurinkomerkki vesimies, nouseva neitsyt, kuu leijonassa....Erittäin hankala yhdistelmä....Veskarin huolettomuus, neitsyen pikkutarkkuus ja leijonan halu esiintyä...Elämä on joskus tosi "monimutkaista", toivottavasti ikä tuo älyäkin ja ymmärrystä:-)Kaikille tuli hevosille oikein mahtavaa elämää :-)))))

      • ja vesimies

        niin minäkin olen ja aivan levoton,aina johonkin suuntaan menossa ja monta työtä päällekkäin ja yksinäisyys on minulle suurin rangaistus.ei oo helppoo.


      • Nimetön
        ja vesimies kirjoitti:

        niin minäkin olen ja aivan levoton,aina johonkin suuntaan menossa ja monta työtä päällekkäin ja yksinäisyys on minulle suurin rangaistus.ei oo helppoo.

        tulihevonen ja veskari-66 ja samanlaiset aatokset ku muilla....


    • ja vielä

      kaksonen,kaikki myrskynmerkit siis.............hymy

      • on kanssa

        Tulihevonen, kaksonen ja nousevana merkkinä leijona :). Ja vielä ihmettelen, miksi sopivaa miestä ei löydy ;).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      20
      3375
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      11
      2798
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2444
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      42
      1837
    5. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      51
      1699
    6. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1428
    7. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      41
      1421
    8. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      9
      1411
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      53
      1287
    10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      262
      1125
    Aihe