Asun äidin kaa kahestaan ja tiesin että äiskällä on sauva piilossa omassa makuhuoneessa. Kun se lähti tansseihin niin päätin mennä lainamaan sitä, äiskä ei tiennyt että tiesin sen piilon. Mutta kun käytin sitä sauvaa niinse tuntuikin niin hirvittävän hyvälle. Sain monta orkkua sinä iltana mutta pahus kun unohdin sen sauvan sängyn viereen lattialle ja äiskä näki sen aamulla siinä. Nyt on molemmat ihan nolona. Nolottaaa. Onko jollekin käyny jotenkin samanlaisest siis kärähtänyt?
Jäin kiinni äiskän sauvan lainaamisesta
PikkuPimu
66624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen kahden tytön YH äiti ja sain vahingossa vanhemman tyttäreni kiinni sauvani lainaamisesta. Ei siitä sen kummempia juteltu. Sanoin vaan, että on aina puhdistettava huolella. Tyttö rukka oli niin häpeissään. Hän yritti muutaman päivän vähän vältellä, sitten sain loistoidean. Tilasin hänelle oman sauvan. Kun se parin päivän kuluttua tuli, odotin häntä kotiin ja illalla kun nuorimmainen oli jo mennyt nukkumaan, koputin hänen huoneensa ovella ja kerroin pakkaus kädessäni, mitä olin hankkinut. Ensin hän meni punaiseksi, mutta kun sanoin, että lähes kaikki sitä tekevät ja näin on parempi, niin välttyy ikäviltä yllätyksiltä.
Olin jo laittanut patterit valmiiksi. Hän otti arkaillen pakkauksen vastaan kiittäen hellästi hiukan vesi silmässä. Enhän voinut häneltä kieltää sitä nautintoa, mitä itse sain.
Yöllä olin kuulevinani pientä surinaa, mutta luulen, että kuvittelin vain, sillä huoneemme ei ollut vierekkäin. Tällaisissa asioissa tarvitaan ymmärrystä, eikä aina sellaista, näillä sivuilla esiintyvää fantasiakiihkoa, insestiä yms.
Hyvää jatkoa vaan harrastuksellesi.
Olipa positiivista lukea että noin avarakatseisia ja asioihin luonnollisesti suhtautuvia äiti-ihmisiä on! Tyttärellesi kehkeytyy varmasti varsin terve seksuaalisuus saadessaan näin mutkatonta valistusta kotoa.
Onnittelen häntä noin estottomasta ja avarakatseisesta äidistä! Olen varma siitä, että tytöllesi kehittyy toimiva, avoin seksuaalisuus ilman turhia traumoja.
Täydet pisteet sinulle,olen sitä ikäluokkaa että kaikenlainen runkkailu oli kiellettyä ja jos jäit kiinni niin paloit helvetin tulessa ps.ei niitä karvoja ikinä kasvanut käsiin.
aikas moinen juttu!
mulla olis sulle kysymyksii...
paljo sul on ikää? miten sä sitä sauvaa käytit työnsitsä sen pimppaas syvälle ja sillee...?
mä oon vielä neitsyt voisinks mä käyttää silti jos "löytäsin jostain"
ootsä neitsyt?
OIS IHANAA JOS VOISIT VASTAA!
miehenä en voi kuin onnitella rohkeasta ja viisaasta päätöksestä jonka teit tytöllesi.tällaisilla ihmisllä on laaja sydän.saattaahan se vähän aikaa neitiä nolottaa kun kärähtää mutta kun on noin ymmärtäväinen äiti. kuitenkin kun sitä kaikki tekee oli sitten mies tai nainen!!!onnea!!!