Ketä kiehtoo

Täällä vain kirjoitellaan kaurismiehistä ja huhuillaan niiden perään :), mutta niinhän se on maailma on miesten :)
Kaurisnaiset on luultavasti niin mitään sanomattomia (provo!) ettei niitä edes kukaa huomaa??!!
3901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaurisnaiset ovat melko mitään sanomattomia. Tiedän muutaman aivan helvetin ärsyttävän kaurisakan. Kauheampaa ei voi ollakaan ! Väärään aikaan ja merkkiin olet syntynyt...otan osaa.

Äänestä
  • tuollainen aarre luuraa?

    Äänestä

joka on huomannut nimenomaan kaurisnaisten kiehtovuuden :) Jo kaukaa näkee, kuka naisista on kauris. Tässä ei muuten päde se sananlasku, että "kaukaa komia ku kyröläänen" vaan ne on kyllä komeita lähempääkin, on tullut tsekattua.

Kaurisnaisella on hyvän ulkonäön lisäksi myös kaunismieli. Aijai kuinka romanttinen se onkaan kun lähemmin tutustuu ja sydän - kultaakin kultaisempi. Totta puhuen: kauris ei sovi tänne kylmään maailmaan. Olenkin miettinyt lähettää tuon kultani (ollut sen kanssa naimisissa jo 20 vuotta) jollekin toiselle planeetalle, mutta kun en ole vielä keksinyt minne :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaurisnainen????????? kirjoitti:

Täällä vain kirjoitellaan kaurismiehistä ja huhuillaan niiden perään :), mutta niinhän se on maailma on miesten :)
Kaurisnaiset on luultavasti niin mitään sanomattomia (provo!) ettei niitä edes kukaa huomaa??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu