Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ei suuseksiä

mun ongelmana on se että mies ei pidä siitä että joutuu antamaan minulle suuseksiä. Kyllä häneltä saa ottaa suihin mutta mitään ei anneta takaisin. Täytyykö minun ymmärtää että mitään ei ole tehtävissä. Minulla on kaikki pillukarvat ajeltu, huolehdin hygieniasta (käyn mielelläni pesulla ennen seksiä). Mitä voin vielä tehdä????
81930
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kalun imeminen! minä ainakin tuossa vaiheessa tekisin niin. jos ei anna niin ei saa! parisuhde koostuu kompromisseista ja ei ole reilua, että toinen osapuoli antaa suuseksiä ja toinen ei!

Äänestä

lopeta pillusi pesulla käynti ennen yhtymistä

Äänestä

vain epävarma itsestään ja siitä, että tekeekö hän sitä oikein ja ehkä myös kokee, että nuoleminen menisi sitten jollain tapaa etusijalle itse yhdynnästä.

Äänestä
  • lopeta se miehesi munan imeminen. Miehesi on estoinen ja itsekäs. Eikä se siitä todennäköisesti muuksi muutu.

    Äänestä

Ei ota kovin usein suihin, mutta itse tykkään imeä hänen pilluaan, oli pesty tai ei, karvainen tai ajeltu.

Sitä kukin tekee, mikä hyvältä tuntuu.

Äänestä

..hyväksyä se, ettet saa mieheltäsi suuseksiä tai vaihtaa miestä. Kaikki ukot eivät vaan suusexistä syystä tai toisesta pidä, eikä siihen auta mikään lapsellinen kiristys "jos en mä saa niin et säkään" tms. Miltä susta itsestäsi tuntuisi, jos et tippaakaan välittäisi jostain touhusta, ja toinen alkaisi painostaa siihen? Kyseessä ei tarvitse olla esim.huono hygienia, joitakin miehiä voi oikeasti inhottaa naisen nuoleminen. Mulla oli itselläni elämässä yksi mies, joka ei KOSKAAN antanut suuseksiä, vaikka kaikilta muilta häntä ennen ja jälkeen sitä sain.

Äänestä

karvojen kasvaa rauhassa takaisin. Ei sellaista ajeltua naisen pillua kukaan tosissaan halua nuoleksia, sehän on kuin barbie-nukkea imisi. Mies haluaa NAISTA, ja naisella kuuluu olla karvainen pehko.

Äänestä

Jotkut tyypit on vain niin estoisia. Musta estoista on mahdollista päästä eroonkin. Jos vain haluaa ja päättää. Kun niistä irtautuu voi joku homma, mikä aikaisemmin on ällöttänyt voi olla tosi kiihottavaa.

Kyllä musta kunnon miehen täytyy uskaltaa katsoa, koskea ja maistella sitä paikkaa minne munansa työntää. Mulle tulis ainakin sellainen puolinainen likainen olo koko seksistä ja itsestäni. On vähän niinkuin vain patja.

Yksi muuten hyvä tyyppi saikin lähteä juuri kyseisen suuseksiongelman takia mun elämästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..ikinä??? kirjoitti:

mun ongelmana on se että mies ei pidä siitä että joutuu antamaan minulle suuseksiä. Kyllä häneltä saa ottaa suihin mutta mitään ei anneta takaisin. Täytyykö minun ymmärtää että mitään ei ole tehtävissä. Minulla on kaikki pillukarvat ajeltu, huolehdin hygieniasta (käyn mielelläni pesulla ennen seksiä). Mitä voin vielä tehdä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu