Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jälkiseisokista

Luin joitain juttuja ja niissä puhuttiin jälkiseisokista, asiasta johon minä en ole törmännyt (olen nainen). Ymmärsin että sitä esiintyy vähän kokemusta omaavilla miehillä, vai? Kertokaas siitä jotain, miksi, kuinka kauan, voiko jatkaa saman tien touhuja..
2942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

semmosesta kun esi panija,mikähän se on?

Äänestä

Totanoin. Jos on pitkään ollut ilman ja ruiskauttaa ekan satsin suuresti kiihottuneena ei ole temppu eikä mikään jatkaa seksittelyä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Innaliina kirjoitti:

Luin joitain juttuja ja niissä puhuttiin jälkiseisokista, asiasta johon minä en ole törmännyt (olen nainen). Ymmärsin että sitä esiintyy vähän kokemusta omaavilla miehillä, vai? Kertokaas siitä jotain, miksi, kuinka kauan, voiko jatkaa saman tien touhuja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu