Eka peli ku oli puoli tuntia myöhässä, niin sitä ennen oli kaikki muut eli 12 oikein, kääk, paitsi Jippo teki maalin vielä peliajan jälkeen, millähän minuutilla mahtoi tehdä?
Sit oli siis 11 oikein ja odottelin Tampereen voittoa.
Mutta Marieham voitti, joten 2 kertaa 11 jäi.
olipas lähellä
1
580
Vastaukset 1
- miltei 13 oikein
Ihan peliajalla teki, tulospalveluissa vähän sekoiltiin, eka väitettiin Viikinkien tehneen 4-3 maalin. Tekstari laahaa näissä jutuissa auttamattomasti jäljessä. 20.20 oli jo tulos varmennettu ja tekstarilla vasta puolen jälkeen.
Ite ehdin jo ilakoida jo 13 oikein tuloksesta, kun eka kohde oli ummessa. Vaan korjauksen jälkeen jäi kahteentoista plus alavoittoihin joita tulikin kivasti. Tosin joskos kotijoukkue olisi voittanut olisivat voittosummat pudonneet miltei puoleen. Ainakin 13 oikein tuloksella olisi saanut vaan 40 tuhatta.
http://www20.soccerstand.com/free/goals.php?dirNm=megabet&f=63
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2851164Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "2861028Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49920- 106889
- 101839
- 74818
- 108692
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2561Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11508