Chrysler Saratoga

Onko kenelläkään tietoa mistä saa satatogaan edullisia tai no kohtuu hintaisia uusia osia?
2392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta kahteen omaani sain huolto-osat suoraan tarvikeliikkeestä ja muutaman korinosan South West Tradesta.

Äänestä

Varaosia saa parhaiten US-Partsista. Hinnat ovat yleensä kohtuulliset ja palvelu sekä tieto autoista paljon parempaa kuin Autokeskuksessa.

Autokeskuksen puoleen kannattaa kääntyä vasta, kun mikään muu ei auta. Siellä ei kukaan tiedä Neonia vanhemmista malleista yhtään mitään ja suurella todennäköisyydellä tilattu osa on väärä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusi omistaja kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa mistä saa satatogaan edullisia tai no kohtuu hintaisia uusia osia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu