Israel vitut välittää tulitauoista

sikoja ne on!
6238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

.....hirteen vaan

Äänestä

taukoahan on ollut vuosia joten nyt on toiminnan
aika. Etelä Libanoniin on rakennettu bunkkeri-
verkosto, aseita on varastoitu. Ja koulutettu
bollahin ja allahin poikia sotaa varten . Joten
NYT ei pidä tuottaa heille pettymystä vaan
antaa koittaa mihin pystyy.

Äänestä

Ei ole järkevää, ainakaan näillä leveysasteilla, sekoittaa uskonasioita ja syötäviä hyötyeläimiä lähi-idän politiikan kuvioihin. Isäsi taisi olla kommari ja nyt sinä piruparka etsit "haukuttavaa" jostain muodikkaan kaukaisesta paikasta. Hoitelehan omat asiasi. Minä ainakaan en ryhdy opettajaksi alalle, enkä suosittele muillekaan.
Jätä ainakin v-hommat pikkutytöille!

Äänestä

Ompahan pojannulikoilla hyvä tietämys asioista,oikein hävettää suomalaisena.

Äänestä
  • suomalaisen peruskoulun aivopesemiä idiootteja, joihin tämä Erkkomedian levittämä sosialidemokraattinen juutalais- ja amerikkalaisvastainen propaganda menee täydestä.

    Äänestä

  • näitä kirjoitti:

    suomalaisen peruskoulun aivopesemiä idiootteja, joihin tämä Erkkomedian levittämä sosialidemokraattinen juutalais- ja amerikkalaisvastainen propaganda menee täydestä.

    kohtahan Israelin poijjaat pistää yhen ydinkärjellä varustetun ohjuksen keskelle Libanonia ja sannoo myöhemmin, että olihan tästä varootettu ja sen pituinen se...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja yhtään mistään kirjoitti:

sikoja ne on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu