yllätin vaimon kattelemassa porno elokuvaa jossa oli meneillään tosi kookkaita vehkeitä.näin kuinka isokullinen mies nussi siinä valkoista naista ..vaimoni oli ihan kiimasta sekasi näin kuinka pillu aivan valu nestettä ja kuinka sormi teki työtä alapäässä ..en ronskinu keskkeyttä ..olin ihan itteki kiimasta kulli pystys ku näin miten vaimoni haluaas isoo kiimaseen pilluun .onko muilla kokemuksia että vaimo kiihottuu kun näkee isoja vehkeitä
yllätetty
nainen 23
44375
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Aika jännä suhde sinulla ja jännät reaktiot on sinulla "nainen 23".
Oliko se vaimo sinun vaimosi? Eli olette siis naispari? Vai oliko se jonkun muun vaimo? Miten nainen voi olla "itteki kiimasta kulli pystys"? Oletko siis aiemmin ollut nainen, joka on mennyt avioliittoon naisen kanssa ja myöhemmin olet vaihtanut sukupuolta? Jos näin on, niin mielestäni olette naisina ollessanne huijanneet toisianne, koska molemmat näyttää kiihottuvan kuitenkin miehen sukupuolielimistä!
Kyllä itsekin reagoisin samoin jos näkisin tilanteen paikan päältä. Suoraan ei vaimo ole sanonut, mutta varmasti hänkin kiihottuu suuresta, varsinkin mustien miesten vehkeistä..
hehhee! näillä palstoilla saa aina kunnon naurut, voi hyvän tähden...!
Kyllä se todennäköisesti kiihottui vain yleisesti pornon katselusta eikä kullien koosta, älypää!