Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pienillä on desimaalinosia

13.5 tai 15,7 cm.....säälittävää

Kyllä se on sentin tarkkuudella tai tuumissa kun isot mitataan.
41220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itse pyöristät aina isompaan tasasenttiin? No kaippa se niin paremmalta kuulostaa.. jos itseä ja muita haluaa huijata.

Äänestä

Ja tosi isot pyöristetään lähimmän kymmenen sentin tarkkuuteen...

Äänestä

tuo on tarkka mitta kun erektio on saavuttanut maximaalisen teoreettsen kovuuden ja kiihottumisen tilan. ps. levossa vain 3senttinen (ei uskois!!)

Äänestä

Täysinä desimetreinä ne mitat ilmoitetaan, mitä sinne niitä senttejä lisäilemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitoissaan kirjoitti:

13.5 tai 15,7 cm.....säälittävää

Kyllä se on sentin tarkkuudella tai tuumissa kun isot mitataan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu