Olen korviani myöten ihastunut puolituttuun vesimiesmieheen, ja voisin vaikka vannoa, etten ole ainoa joka liekehtii. Mitään konkreettista ei kuitenkaan ole tapahtunut romanssin eteen. Pitäisikös nyt minun, vanhoillisen rapuneidon, rohjeta tehdä aloite jutun siirtämisestä seuraavalle tasolle..vai nielenkö turhautumiseni urhoollisesti ja odottelen, josko vesimieheni tekisi asialle vihdoin jo jotain?
aloite
rapu29
2
729
Vastaukset
- Vesimiesnainen -61
Tee itse aloite.Mutta älä lian rajua semmoista,lähtee karkuun silloin :)
Lykkyä tykö! - vesinais
aloita keskustelu jostain ja etene "aloitteeseen" fiiliksen mukaan. Ei vesimies ole vanhanaikainen ja paheksu...hyökkäyksissä saattaa kipaista karkuun!!! ; )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.585555- 964531
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.3772688Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s791222Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3341072- 62891
- 28863
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46846Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja106817Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52799