sytytysennakon säätö

Mites säädän sytkän ennakot tuosta 240:sestäni
kun perinteinen virranjakajan kannen kääntäminen
ei vaikuta mitään?

Huomasin vaan että on vähän myöhäsellä tuo.
Auto on vm. -87, ja moottori luultavasti -89.
1342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

käännä koko jakajaa, älä pelkkää kantta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sami vaan kirjoitti:

Mites säädän sytkän ennakot tuosta 240:sestäni
kun perinteinen virranjakajan kannen kääntäminen
ei vaikuta mitään?

Huomasin vaan että on vähän myöhäsellä tuo.
Auto on vm. -87, ja moottori luultavasti -89.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu