HK:N sininen

Markkinatutkija

Oletko kokeillut itsetyydytykseen HK:N sinistä
kondomilla.

Sehän on juuri sen kokoinen, kuin kaikilla miehillä
'onko koolla väliä' palstalla.

17

9097

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hehee.

      En oo kokeillu, mutta kiitos vinkistä.:)

    • Mnttu 42.

      Suoritin avoimen, kylmän ja kliinisen mastruboinnin HK:n Sinisellä lenkkimakkaralla. Päivämääränä oli 14.6.2006, kello noin 22.15. Itse suoritus kesti noin 15 minuuttia. Käytin makkaran päällysteenä Sultan Xtra Pleasure-merkkistä kondoomia. Vatkasin makkaralla itseni erittäin märäksi, samalla katsoen venäläistä lesbopornoa, joka on yleensä se minkä avulla mastruboin itseni. Suoritus oli itsessään miellyttävä, joskin makkaran kestävyys ei ollut yhtä hyvä kuin odotettu. Jouduinkin loppuvaiheessa käyttämään erittäin paljon sormiani kiihoittamiseen ja itse makkarasta tuli suht koht käyttökelvoton, mutta sai siitä vielä hyvän makkarasopan tehtyä tyydyksen jälkeen.

      Suosittelen kaikille kokeilunhaluisille, hyvää vaihtelua kurkulle ja muille perusratkaisuille.

      -Minttu 42v

      • sarvikannu

        Minulla on tapana työnnellä, tuupata itseeni seuraavia esineitä näille välineille tarkoitettuihin "reikiin"
        -hammasharja
        -hammastikku
        -hammaslanka
        -sarvikannu nenä- ja poskionteloiden huuhteluun
        -korvapuikko
        -korvakuumemittari
        -korvakoru (ei synnynnäisiä, reiät tehty sitä varten)

        Just muuta reikiini tuupattavaa ei tuu nyt mieleen.


      • Anonyymi

        Spede tunkee HK Blöörin peräsuoleensa. buuaaahhhhaaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede tunkee HK Blöörin peräsuoleensa. buuaaahhhhaaa.

        Buaaahaa työnnä mitä se kellekkään kuuluu. Mitä sä siellä niuvanniemellä touhuut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede tunkee HK Blöörin peräsuoleensa. buuaaahhhhaaa.

        Katos spede joutuu tyytyy HK Blööriin etkö kelpaa enää buaahaalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede tunkee HK Blöörin peräsuoleensa. buuaaahhhhaaa.

        No nyt spedellä taas sekottaa tunget siis HK Blöörin peräsuoleesi. Heheheheheee


      • Anonyymi

        kannattaa antaa olla pakkasessa yön yli on varmasti tarpeeks kova


    • rva vilhelmi

      Blues on klassikko, mutta Vilhelmikin toimii vallan hyvin.

    • biN37

      Täällä on vähän asiattomia vastauksia, joten vastaan omasta puolestani.

      Kyllä olen useastikin kokeillut, mutta sitä pitää ensin lämmittää vähän. Koko on ihan sopiva eikä liian kova, mutta vähän turhan sileä. En laita päälle tosin kumia, sillä hauskinta siinä onkin sen antaminen käytön jälkeen maailman ihanimmalle aviomiehelleni syötäväksi, jolla on ainoana puutteena aika pieni kikkeli. Syökin ihan kiltisti, muuten ei saa namia...

      Aidot saman kokoiset ovat tietysti paljon parempia, samoin kunnolliset dildot vibralla tai ilman eli ei se lenkki tosiaan paras väline tyydytykseen ole, mutta leikkeihin sopii.

    • Anonyymi

      Kieltämättä blues on oikeankokoinen.
      Pituus on juuri oikea anaaliin, tosin paksumpikin kelpaisi. Harmi että eivät kestä kunnon menoa, niin ei saa sovitettua kumpaakin yhdellä kertaa. DAP on todella nautinnollista.
      Toisaalta paksuus on aika maksimi, mikä on vielä mielyttävä deepthroatiin, mutta pituutta ei saa ihan kokonaan nieltyä. Kompromisseja.
      Kumia kun käyttää, niin voi huoletta syödä ja pysytään melko ekologisina.

      Tollasta kun saisi oikeasti. Heti olisin polvillani.

    • Anonyymi

      Olen vegaani ja ainut lihatuote on HK blue jonka hyväksyn sisälleni lämmitettynä liukkarilla maustettuna niin kestää lopussakin paremmin.

    • Anonyymi

      Lenkkimakkara ei anna yhtään myöden, jos se ahdetaan tiukkaan reikään. Penis joustaa paksuudeltaankin aina jonkin verran.

      • Anonyymi

        On se HK joustavampi kuin jäykimmät dildot, erityisesti ns.. Hong Kong -mallit.


    • Anonyymi

      Minulla sopii lauantaimakkara pilluun myös ja se on upea kokemus
      T . Marjo

    • Anonyymi

      myös mies tykkää puoli jäätyneenä ihanan kova

    • Anonyymi

      Ei itsetyydytystä, mutta yhden ajan tyttökaverin kanssa leikittiin makkaroiden kanssa.
      Keksittiin jostain, että kokeillaan grillimakkaraa pilluun. Nuolin ensin hänen pillun märäksi. Sitten kortsu makkaran päälle ja sen päälle liukkaria. Työnsin grillimakkaran sisään ja oli kiihottavan näköistä. Tyttökaveri sai hetken päästä orgasmin ja sen jälkeen otin makkaran pois ja sitten oma makkarani tilalle. Oli sen verran kiihottavaa, että laukesin melkein heti.
      Seuraavalle kerralle olin varannut myös HK:n sinistä. Ensin pillun verryttely grillimakkaralla ja sitten oli HK:n vuoro. Kortsu päälle ja liukkarista huolimatta meni vähän aikaa, ennen kuin sen sai "pohjaan asti". Myöhemmin oma tilalle ja panemaan. Tyttökaveri sanoi aktin jälkeen, että ei pahalla, mutta sun kalu ei tuntunut ollenkaan aluksi... Kieltämättä oli väljää.

    Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      50
      4154
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      1959
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      153
      1346
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      154
      1232
    5. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      1024
    6. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      192
      992
    7. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      229
      976
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      947
    9. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      55
      820
    10. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      122
      815
    Aihe