oma mielipide

Antti Tuisku rulettaa ja se on minun mielipide eikä kukaan voi sitä muuttaa vaikka sanomalla et "se on homo" sillä eihän se edes ole meidän asia eikä me tiedetä mikä on totta, eikä homous/lesbous oo paha asia. jokainen on sellainen kuin itse haluaa!
3330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"jokainen on sellainen kuin itse haluaa"

Miksen minä sitten ole pitkä ja komea????????

Äänestä

moi!

sä oot iha oikees!! mä on tasan samaa mieltä. mua käy Anttii sääliks kun kaikki haukkuu sitä homoks!

T: Antti Fani

Äänestä
  • Mä tunnen muitakin homoja, eivätkä ne halua kutsuttavan itseään heteroiksi.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö oulusta kirjoitti:

Antti Tuisku rulettaa ja se on minun mielipide eikä kukaan voi sitä muuttaa vaikka sanomalla et "se on homo" sillä eihän se edes ole meidän asia eikä me tiedetä mikä on totta, eikä homous/lesbous oo paha asia. jokainen on sellainen kuin itse haluaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu