olisko joku näkijä ystävällinen

Olen tässä pähkäillyt,mitähän äskettäin tapaamani mies tuumailee minusta,onko hänellä enempää kiinnostusta,kuin vain puheissaan.Yhden kerran istuksimme iltaa ns.luonnon helmassa.Ottaako hän vielä yhteyttä,jatkuuko tarinamme yhteiseen suuntaan?
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulee vielä talven aikana pari.

Äänestä
  • Kiitos vastauksestasi.Kerron sitten ensi keväänä,kuinka kävi,ennustuksesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kipinäinen kirjoitti:

Olen tässä pähkäillyt,mitähän äskettäin tapaamani mies tuumailee minusta,onko hänellä enempää kiinnostusta,kuin vain puheissaan.Yhden kerran istuksimme iltaa ns.luonnon helmassa.Ottaako hän vielä yhteyttä,jatkuuko tarinamme yhteiseen suuntaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu