x mies kehui

x mies kehui.vaikka hän erosikin susasta.vaikka se ei hänelle enää kelvannukkaan.niin pääministerille susa vielä kelpaa.on sitten komia se x mies.
4431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä
  • niin mikä susa vai mikä

    Äänestä

kouluja käynyt,työtön,metsuri.maanviljeliä,mikä lie ammatti,onko hän vapaa,vallaton poikamies.niin kuin eräs.

Äänestä
  • Toisin kuin Matti, se on tavallinen kuolevainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikka erosi kirjoitti:

x mies kehui.vaikka hän erosikin susasta.vaikka se ei hänelle enää kelvannukkaan.niin pääministerille susa vielä kelpaa.on sitten komia se x mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu