kuusankosken parhaat baarit?

antakaa ravintola vinkkejä kuusankoskelle?mihin kannattaa mennä?
1663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos olet vain janoinen niin, mene sinne missä on halvinta ja on myöhään auki. En ole aivan varma
mutta ehkä keskustan lähellä Black Out tai myllykallio Colorado, tai voikkaalla Pub Naapuri.

Jos haet jotain menomestaa niin se onkin jo melko
vaikeaa, rahat menee kyllä äkkiä Restelin
ravintoloissa nopeasti ja vähällä vaivalla
( Parnell´s, Onnenpäivä ja Wanha Mestari)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


janoinen kirjoitti:

antakaa ravintola vinkkejä kuusankoskelle?mihin kannattaa mennä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu