gtv historic roadsport B-luokkaan...

kilpailtu jo 14 vuotta ja aina ajamalla kisaan ja takaisin...=)
rakenneltu myös reilusti...
keulan muotoilusta tosin voidaan olla montaa eri mieltä...=)

http://www.historicrace.fi/rsb31.htm
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mukavan oloinen tekniikka pläjäys, tuo keulan muotoilu on varmasti kätevä lumiaurana näin talvisaikaan ;)

Äänestä
  • ..ja värikin on valmiiksi keltainen niin kuin tielaitoksen autoissa...=)
    mutta voipi olla radalla monelle kova pala purtavaksi ja varmasti myös kadulla viimmeistään mutkapätkällä kun lähdetään...=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


90 kirjoitti:

kilpailtu jo 14 vuotta ja aina ajamalla kisaan ja takaisin...=)
rakenneltu myös reilusti...
keulan muotoilusta tosin voidaan olla montaa eri mieltä...=)

http://www.historicrace.fi/rsb31.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu