Mustan miehen matkaan

Voiko naiset olla pöhkömpiä kun lähtevät
kapakasta suojaamattomaan seksiin varsinkin
afrikkalaisperäisen matkaan, tietäen varsin
hyvin afrikan HIV-perimän.
3555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aina siinä ottaa riskin kun lähtee ventovieraan miehen kämpille. Se on ihan sama onko se mies vaikka Pieksämäeltä ja albiino.

Äänestä
  • Lasketaanko prosentit raiskauksista ulkomaalaisista suhteessa Suomalaisiin. Mielestäi olisi parasta alkaa lämmittämään isoja uuneja. Silleen ne Saksassa ongelmat hoiti.

    Äänestä

  • Uunit lämpenemään kirjoitti:

    Lasketaanko prosentit raiskauksista ulkomaalaisista suhteessa Suomalaisiin. Mielestäi olisi parasta alkaa lämmittämään isoja uuneja. Silleen ne Saksassa ongelmat hoiti.

    ...ja keltäköhän se afrikkalaista syntyperää oleva mies sen HIVin sai 7 vuotta sitten täällä -ah - niin puhtoisessa ja viattomassa Suomessa??? Ei vissiin ainakaan suomalaiselta naiselta...heh...Luulisi kaikkien jo tässä vaiheessa tietävän ja tiedostavan, ettei HIV ole enää mustan Afrikan kirous, vaan ihan laajalti levinnyt myös Euroopassa.Eihän Suomessakaan suurimmat HIV-tartunnat ole enää homojen keskuudessa, kuten yleensä luullaan, vaan narkkarien yhteisistä neuloista se leviää, kuin kulovalkea. Niin joo, ja jos tässä taas suomalaisia naisia haukutaan mustien miesten messiin lähtemisestä, niin pitää varmaan muistuttaa, että mitäköhän kivoja tuliaisia meidän rakkaat suomalaismiehet tuovat idän rajan takaa? :) Kondomit lompakkoon ja käsiveskaan, kun ulos lähdemme...Säilymme ainakin sukupuolitaudeilta ja näiltä iänikuisilta "saarnoilta" ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuukerin Nelli kirjoitti:

Voiko naiset olla pöhkömpiä kun lähtevät
kapakasta suojaamattomaan seksiin varsinkin
afrikkalaisperäisen matkaan, tietäen varsin
hyvin afrikan HIV-perimän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu