Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olemme pariskunta

kumma kun ei löydy pareja yhteiseen erotiikkaan-varsinkin luontoon vaik kesä ja lämpöä-vai etsimmekö väärästä paikasta-olemme hoikkiakin ja ihan kivan näköisiä ja oloisiakin -vinkkejä kiitos mistä etsiä-länsirannikolla asustamme
32585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minua näin naisena hieman harmitti tuo teidän lause olemme hoikkiakin...ihan kuin se olisi kriiteeri millä ainakin teidän luulisi saavan parinvaihtoseuraa...meillä on ollut seuraa vaikka olenkin pyöreä. Ei minusta saisi erotella kuin jyviä akanoista millainen olet vartaloltasi..kaikille se seksi tekee yhtä hyvää koosta riippumatta.Tietysti hoikka on kauniimpi katsella vaan onhan pyöreässä enemmän mitä katsoa.Tämä nyt vain oli minun naisellinen mielipiteeni.Yksi tykkää yhdestä ja toinen toisesta,joten annetaan kaikkien nauttia seksistä ja parinvaihdostakin.Kokeilkaa vaikkapa finswingersin kautta sieltä mekin aikanaan seuraa saimme.Nautinnollista loppukesää

Äänestä
  • Asia on tietenkin aika moni tahoinen.Itselläni taas heti se herätti kiinnostuksen.Tietenkin hoikka ja kivan näköinen on myös aika suhteellinen käsite,mutta me olemme molemmat hoikkia tai enemmänkin urheilullisia M27 77/180 N27 48/150 eli tietenkin meille ehkä vetoaa suhteellisen samanlainen pari.Ei aloittaja varmaan tarkoittanut ettei pyöreämpi voisi olla yhtä haluttu ja kiihoittava jostain muusta parista vaan ehkä juuri heidän preferoivasta ryhmästä.

    jokaisellahan on oikeus makuunsa tykkäsi sitten lihavista/laihoista tai miehistä/naisista

    Äänestä

kiinnostaa kyllä.Olemme pari(39 ja 37 v.)pääkaupunkiseudulla .Ollaan kivannäköisiä ja mutkattomia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


halukkaat kirjoitti:

kumma kun ei löydy pareja yhteiseen erotiikkaan-varsinkin luontoon vaik kesä ja lämpöä-vai etsimmekö väärästä paikasta-olemme hoikkiakin ja ihan kivan näköisiä ja oloisiakin -vinkkejä kiitos mistä etsiä-länsirannikolla asustamme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu