Olvilta Lordi-limukkaa

Mehän muistetaan Olvin reilu veto tässä muuan kuukauden takaa. Ostetaan siis ja juodaan vaikka väkisin :D
http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=588739
ja sana kiertämään
3444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti edes maistuu hyvälle, pitäähän tuota koittaa.:) Itse olen vielä vähän katkera coca cola companylle, sillä uudella makeutusaineella sotkettu kokislight on älyttömän pahaa. Kaiken hyvän lisäksi en milloinkaan muista sitä, kun otan tuttuun tapaani laittikolan jostain mäkkäristä... Muttasiis, Lordista. Varmaan hienot etiketit tulee ainakin.:)

Äänestä

Tahtoo vielä:Lordi-hammastahnan,Lordi-purukumin,Lordi-margariinin ja Lordi-punaviinin.Sitten on onni täydellinen./Kerätäänkö,btw,lista että saadaan senaatintorille Lordi-patsas?

Äänestä

Niin,Lordi-brandi on nyt voimissaan,on Lordi olutta tulossa.Seuraavaks vois olla vuorossa lordi-kortsut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkki7 kirjoitti:

Mehän muistetaan Olvin reilu veto tässä muuan kuukauden takaa. Ostetaan siis ja juodaan vaikka väkisin :D
http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=588739
ja sana kiertämään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu