Hauskaa vastustajat

HAH HAH HAH HAA!!! Kyllä nyt vastustajia sylettää.
Täällä on turhaan aikaansa kuluttaneet ja vain naurunalaiseksi itsensä hankkineet.
Oiskohan syytä katsoa jo peiliin ja painaa päänsä vaikka piimä leiliin? Nyt on suoraan sanottuna aika dorka, joka vielä yrittää vääntää juttua Movesta ja manipuloida porukkaa.
HAH HAH HAH HAA... ILOKSI SEKIN VAIN MUUTTUI JA KYLLÄ VASTUSTAJIEN TYHMYYS NAURATTAA....
8797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

"Nyt on suoraan sanottuna aika dorka, joka vielä yrittää vääntää juttua Movesta ja manipuloida porukkaa. "

Hushus siitä lykäreitä pitämään!

Äänestä
  • Mihin sinä menet, Mihin tiesi vie.

    No sinulla on helppoa. Olet täällä anonyyminä. EI sinun tarvitse muuta kuin mennä odottamaan uutta vastustamisen aihetta. Olen varma että niitä tulee. Olen myös varma, että tulee sellaisiakin yrityksiä joissa teistä vastustajista on hyötyä ja jotka oikeasti ovat rikollisia. HArmi vain että olette haitanneet jonkin verran täysin laillista firmaa.

    Äänestä

...mikä sylettää? Tai miten olen tehnyt itsestäni naurunalaisen?

Äänestä

Mikäs Movessa nyt on muuttunut?
oletko saanut jonkun hassun kierokirjeen jossa kerrotaan huhuja Turusta? Muistatko vielä sen hauskan jutun kun turkulaiset laittoivat Moven "varastolta" dicikuvia? Jos ei osaa, ei kannata yrittää.
Syyttäjältä ei siis ole tullut mitään tietoa? Sitä kannattaa ehkä vielä odottaa?
Miten meinaat käyttää crediittisi juhlintaan jos toiveesi toteutuisi pienellä epätodennäköisyydellä?
Vaatii asennetta jos hukkaa 999e, saa surkean fillarin ja nipun crediittejä ja on iloinen jos turkulaiset saavat vapaasti poistua Thaimaahan rakentamaan bisnestä.

Äänestä

Haluaisitko kertoa?

Äänestä

vastustajat, ettekste tajuu, kuink naurunalaisia ootte. jaksoitte vastustaa viimeiseen asti, mutta mitää ette saaneet aikaiseksi.
Nyt teille kelpaa naureksella!!

Hahhahhahhahhhahhhhahh, hävisitte taistelun.
Miltä nyt tuntuu?

Äänestä
  • Ei voi kuin nauraa sinulle. Kyllä sinäkin joskus aikuiseksi kasvat. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuulin äsken kirjoitti:

HAH HAH HAH HAA!!! Kyllä nyt vastustajia sylettää.
Täällä on turhaan aikaansa kuluttaneet ja vain naurunalaiseksi itsensä hankkineet.
Oiskohan syytä katsoa jo peiliin ja painaa päänsä vaikka piimä leiliin? Nyt on suoraan sanottuna aika dorka, joka vielä yrittää vääntää juttua Movesta ja manipuloida porukkaa.
HAH HAH HAH HAA... ILOKSI SEKIN VAIN MUUTTUI JA KYLLÄ VASTUSTAJIEN TYHMYYS NAURATTAA....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu