TÄNÄÄN PLUSSAA

Kahden vuoden yrityksen jälkeen vaimo vihdoin raskaana.Ihan onnesta soikeena!!!
7340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voi kuinka ihanaa kuulla! :) Sydämelliset onnittelut tuleville vanhemmille! :)

Äänestä

Paaaljon paljon halauksia teille molemmille !
Mekin odotettiin yli 1,5v., tiedän tunteet...
Nyt ollaan kuudennella kuulla :)

Äänestä

Oikein lämpimät onnittelut sinne teille!

Äänestä
  • onnea onnea onnea! nyt ne jännät paikat vasta alkaakin.

    Itselläni meni juuri tasan yksi kierto niin tulin raskaaksi, ehkä jopa mielestäni liiankin helposti.

    Mutta niin kuin on sanottu hyvää kannattaakin odotella.

    Äänestä

  • onnea onnea onnea! nyt ne jännät paikat vasta alkaakin.

    Itselläni meni juuri tasan yksi kierto niin tulin raskaaksi, ehkä jopa mielestäni liiankin helposti.

    Mutta niin kuin on sanottu hyvää kannattaakin odotella.

    Äänestä

ihan hirmuisen paljon onnea teille:)

Äänestä

oli yritystä 2,5 vuotta ja nyt keväällä onnistuttiin. Aivan mahtava tunne, ei voinut alkuun todeksi uskoa. Nyt enää kolme kuukautta laskettuun aikaan jäljellä.

Nopeasti se aikakin loppujen lopuksi menee, vaikka alkuun kaikkeen tuntuu olevan niin pitkä aika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wiltsu77 kirjoitti:

Kahden vuoden yrityksen jälkeen vaimo vihdoin raskaana.Ihan onnesta soikeena!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu