... joskus pitävät muijan päästä kiinni kun hän ottaa suihin? Minusta se on todella inhottavaa ja siinä tuntee itsensä jotenkin huorahtavaksi ämmäksi...! Jätkä vain sanoo että: "Lisää, lisää..Aaah..aah...juuri tolleen... jne."
Ja vaikka itse haluaisi jo lopettaa jätkä vain painaa päätä kyrpää kohti...!
Mitä järkeä...?!
Kertokaa omista ns. pakollisista suihinotto kerroista.
Ja vaikka itse haluaisi jo lopettaa jätkä vain painaa päätä kyrpää kohti...!
Mitä järkeä...?!
Kertokaa omista ns. pakollisista suihinotto kerroista.
Vastaukset 8
Vanhimmat
.. Jos pakollista lutkutusta niin vaihda miestä tai ole sekstaamatta. Selibaatti tekee hyvää.
Itse eilen ostin marketista persikan ja kirsikan
tuoksuista vartalovoidetta, ja kun vaimo tuli suihkusta niin otin purnukan esiin, vaimo ensin vatsalleen ja kokovartalohieronta alkuun...
Oli upeaa kun pääsi etupuolelle ja käsittelyyn
lopuksi reidet... ihan varkain samalla kieli vaimon ihanaan hunajarasiaan joka oli jo hierontakäsittelystä ilmeisesti kostunut mukavasti... ei tarvinnut kovin kauaa herkutella kun vaimon klitoris jo sykki kovana ja orgasmit
(3 peräkkäin ihan pienin tauoin) tulivat todella
rajuina...
Ei tarvinnut sen jälkeen itse kun nauttia...
ihanasta suihinotosta loppuun asti...!!!
T. Jussi
Päästä kiinni pitäessä on helppo ohjailla hieman. Sillä voi vaikuttaa paljon muuhunkin kuin rytmiin.
Varomattomasti tehtynä se ei tietysti ole hyvä. Hennossa ohjailussakin saa olla varsin varovainen ettei nainen koe tilannetta sitten tukalaksi.
Asiaa vaikeuttaa erityisesti se, että huomiokyky ei ole kovin hyvin siinä ohjailussa, ainakaan kun on päässyt kunnolla vauhtiin asiassa.
Erittäin paha vaara liian voimakkaassa ohjailussa on tietysti se, ettei toiselle jää sitten ehkä riittävää kontrollia hommaan ja helposti voi tökätä liian syvällekin. Monet kokevat tämän sitten tietysti tosi epämiellyttävänä!
Taas kerran palautuu se sama vanha idea: pitää ottaa aina se toinenkin osapuoli huomioon riittävästi.
Itse pidän yleensäkin alistamisesta, eli päästä kiinni pitäminen tekee tilanteesta vain hauskempaa mun tilanteessa. Näin miehille tiedoksi.
Seksin aikana sinä olet se huora jonka kanssa NAIDAAN. Seksin jälkeen olet se hanimussukka taas.
Pään hetkuttamisesta saa vallantunteen ja sekös parantaa stondista.
Pornofilmeistä kundit opppii paljon manöövereitä,
osin hhyviäkin, osin huonoja.
Tämä on niitä jälkimmäisiä.
Toki osa naisista tykkää ohjailusta,
aavistuksen alistumisesta.
MUTTA jos et lukeudu siihen joukkoon,
miksi teet muutakuin mitä haluat.
Laita kundi selälleen maahan ja vaikka sido silkkihuiveilla hänen kätensä selän taa,
kontrolli ja valta on sulla, eikä hän voi pakottaa sua tekemään mitään mitä et halua.
Ja taatusti kundi tykkää.
Perussääntöhän on se että seksin/rakastelun tulee olla ihanaa, sellaista mistä molemmat (!!) nautii.
Älä siis tee jotain mistä et pidä!
Tämä johtuu siitä, että pojat on katsoneet hieman liikaa pornoa. Kyseisissä leffoissahan miehet ottavat naisen päästä kiinni ja möngertävät jotain. Pojat luulevat, että tästähän tytöt tykkää, kun onhan se pornoleffassakin toiminut.
Toinen vaihto-ehto puraise vehje irti. Totea tämän jälkeen, että olet katsonut Oz-sarjaa.