SYRIANA ELOKUVASTA

Oli hyvin sekava ja surullinen elokuva. Joutui todella pinnistelemään että pysyi mukana, kaukana rentouttuvasta elokuvanautinnosta. 5
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielestäni hyvä elokuva. Otettiin kantaa, miten jenkit hoitaa toisen maan johtajat. Clooney oli hyvä. 8.

Äänestä

Kannattaa katsoa uudelleen, ajatuksen kanssa. Elokuvassa otetaan kantaa rohkeasti juuri päivän kuumimpaan aiheeseen, energiaan. Jos kansainvälinen politiikka ei kiinnosta niin ei elokuvakaan välttämättä avaudu.
8½ poitns.

Äänestä

Tähän tällä palstalla on menty. Huhu mitä p-skaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanoisin kirjoitti:

Oli hyvin sekava ja surullinen elokuva. Joutui todella pinnistelemään että pysyi mukana, kaukana rentouttuvasta elokuvanautinnosta. 5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu