Tosiaankin oli kuutamo jotenkin maaginen olo tuli!
Sudethan ulvovat kuutamoon!! Kyllä se toi isä meidän on luonut kauniin kuun meille jumalattomille ihmisille!
Eilen illalla oli Kuutamo!!
Kuuhullu
1
403
Vastaukset
- AROSUSI-09
on vahvempi ku teidän isä!
/Se on varsinkin täysikuu pilvettömällä taivaalla sitä,että meitsi istuu partsilla silmät selällään sitä kuuta kohti ja tuntee,kun veri kohisee suonissa ja tukka nousee pystyyn kaikesta sähköstä,minkä kuutamo kehossa tuottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712973
- 462574
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322235- 792138
- 951956
- 321712
- 121536
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil201222