Onko kukaan kokeillut

Onko kukaan kokeillut akupunktiota ja saanut apua?
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen käynyt ensimmäistä kertaa keväästä lähtien.ensin kerran viikossa, nykyään n,2 kertaa kuussa.nenä on nykyään lähes aina auki,mikä on pieni ihme.ventolinen käyttö on minimissä,enkä ole ottanut
antihistamiinia koko kesänä.ennen söin ympäri vuoden jatkuvasti.asiaan kuului myös ruokavalion pieni tarkistus.eli minua auttoi, mutta selvyyden saa vain kokeilemalla.suosittelen että selvität että lääkäri on kiinalaisen lääketieteen tuntija.

Äänestä
  • haluaisin myös kokeilla akupunktiota lähinnä poskiontelo ja korvasärkyihini...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


akupunktiota? kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut akupunktiota ja saanut apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu