Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko ...

.. tissien koolla väliä?
Entäs muodolla?
Millaisista nänneistä miehet tykkää?
Tykkäättekö luomuista vai silikoneista?
nimim.Lollotar
102256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

mielipiteeni tisseistä: isot nännit pitää olla, kiihottuessa selvä muutos. C paras koko. Kaikkein tärkein on naisen myönteinen suhtautuminen rintojen hyväilyyn käsillä suulla. Tykkään kun nainen "tarjoaa" tissejä hyväiltäviksi ja haluaa sitä.

Äänestä

Kyllä isot pitää olla! Sellaiset DD:t on minusta sopivat ja eikä pieni riippuvuus haittaa, jolleivat ihan kinttaat ole. Nännit saisi olla isot ja "törröttävät" ja silikoonille ehdoton EI!

Tällaiset jos tapaisi oikeassa elämässä, niin oh-la-la:
http://www.pinkmatrix.com/tot1/tot008.mpg

Millaiset sulla Lollotar on?

Äänestä

Ei samallalailla kuin naisille peniksen koko..
Minulle yksi lysti kuinka isot tai pienet rinnat on, pääasia että omistaja on tyytyväinen itseensä..

Äänestä

Mutta mieluummin pienet kuin liian isot, ja muodolla on enemmän merkitystä kuin koolla.

Äänestä

Olen mies. Rintojen tai nännien koolla ei ole merkitystä sen jälkeen, kun lopetin imemisen - noin 1-vuotiaana.

Äänestä

Ei niin suurta merkitystä, mutta jotain kuitenkin.
Mitä pienemmät ja kiinteämmät, sen paremmat.

Äänestä

Moi !

Mä tykkään pienistä rinnoista, isot saa aikaan lehämän tunteen........utareita en halua!! Mun fantasia on naida pieni rintaista ja pieni pyllyistä naista...jotenkin tyttömäistä...ehkä. Pienet rinnat on maailman kauneinta katsottavaa.....ja pideltävää !! Eikä haittaa vaikka vähän roikkuiskin, kunhan on pienet! Runkkaan usein pornosivuilla ja katselen pienirintaisia naisia !! TOSI ON !!

Äänestä

ovat parhaat, sillä pienten väliin naiminen ei oikein onnistu. Muoto on toissijainen seikka, kunhan vaan ei ole mitkään pienet kärpäslätkät. Nännien pitää olla isot ja herkästi törröttävät. Silikoneista en oikein tiedä kun en oo ikinä päässy kokeilemaan mut onhan ne useimmiten helvetin hyvän näköiset. Plussaa myös, jos nainen tykkää hieroa omia rintojaan miehen katsellessa.

Äänestä

eikä pieni riippuminen todellakaan haittaa. Kuppikoko 75C hyvä, tai vielä parempi 75D. Nännien pitää olla isot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehille kirjoitti:

.. tissien koolla väliä?
Entäs muodolla?
Millaisista nänneistä miehet tykkää?
Tykkäättekö luomuista vai silikoneista?
nimim.Lollotar

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu