leo ja leo

leijonatar 77

Sopiiko Leijonanainen ja leijonamies, kertokaa kiitos kokemuksianne kun kumpikin on jo kypsässä iässä,.... yli 30 vee. mahtaako toimia hyvin vai??

4

775

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • naaras_83

      hei,
      itseni kohdalla tämä ei ainakaan toiminut. Odotin samanlaista tulisielua mutta mies ei Todellakaan ollut sitä.
      Siis hauskaa oli ja tulimme uskomattomatn hyvin toimeen. Pidimme arvossa elämässä samoja asioita.. Mutta tulisuus puuttui. Makuuhuoneessa jäätävää!!

      Hän ei pysynyt mukanani, joten kyllästyin :/

    • pirre

      olemme olleet naimisissa 23 vuotta. Emme ole tyypillisiä leijonia, vaan tosi rauhallisia. Mieheni ei osaa riiellä vaan mököttää ja minä samoin. Sopu sitten aina parhain.

    • tupsuliisa

      olin 8 vuotta leijona miehen kanssa, ensin suht hyvin meni, arki sujui paremmin, mutta kun lähdimme viettämään yhteistä vapaa-aikaa matkojen ym muodossa niin se oli yks katastrofi.kai jonkinmoinen "huomionhaku kisa" oli päällä.

    • Leijona- 69

      Olen seurustellut kahden leijonan kanssa ja hyvin sovimme yhteen. Seksikin sujui hyvin molempien kanssa, mutta minä olin ehkä vahvempi leijona molemmissa suhteissa, sain olla se kuningatar ;).Leijoanmies on myös ollut ainoa joka on osannut pitää huolta minusta ja molemmat olivat uskollisia. Ei valittamista, suhteet loppuivat olosuhteisiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      5024
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      2062
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1260
    4. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1200
    5. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      96
      1182
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1074
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      873
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      825
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      743
    10. Vappu Pimiä jakoi kuvia Maajussille morsian -kuvauksista! Seuraajalta tärkeä toive: "Voi miten..."

      Tätä kyllä kannattaa toivoa! Vappu Pimiällähän on tunnetusti myös sormensa pelissä näissä rakkausjutuissa ja hän toimii
      Suomalaiset julkkikset
      25
      709
    Aihe