Sopiiko Leijonanainen ja leijonamies, kertokaa kiitos kokemuksianne kun kumpikin on jo kypsässä iässä,.... yli 30 vee. mahtaako toimia hyvin vai??
leo ja leo
4
775
Vastaukset
- naaras_83
hei,
itseni kohdalla tämä ei ainakaan toiminut. Odotin samanlaista tulisielua mutta mies ei Todellakaan ollut sitä.
Siis hauskaa oli ja tulimme uskomattomatn hyvin toimeen. Pidimme arvossa elämässä samoja asioita.. Mutta tulisuus puuttui. Makuuhuoneessa jäätävää!!
Hän ei pysynyt mukanani, joten kyllästyin :/ - pirre
olemme olleet naimisissa 23 vuotta. Emme ole tyypillisiä leijonia, vaan tosi rauhallisia. Mieheni ei osaa riiellä vaan mököttää ja minä samoin. Sopu sitten aina parhain.
- tupsuliisa
olin 8 vuotta leijona miehen kanssa, ensin suht hyvin meni, arki sujui paremmin, mutta kun lähdimme viettämään yhteistä vapaa-aikaa matkojen ym muodossa niin se oli yks katastrofi.kai jonkinmoinen "huomionhaku kisa" oli päällä.
- Leijona- 69
Olen seurustellut kahden leijonan kanssa ja hyvin sovimme yhteen. Seksikin sujui hyvin molempien kanssa, mutta minä olin ehkä vahvempi leijona molemmissa suhteissa, sain olla se kuningatar ;).Leijoanmies on myös ollut ainoa joka on osannut pitää huolta minusta ja molemmat olivat uskollisia. Ei valittamista, suhteet loppuivat olosuhteisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 205024
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r22062Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1361260Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121200- 961182
- 931074
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike17873viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168825En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61743Vappu Pimiä jakoi kuvia Maajussille morsian -kuvauksista! Seuraajalta tärkeä toive: "Voi miten..."
Tätä kyllä kannattaa toivoa! Vappu Pimiällähän on tunnetusti myös sormensa pelissä näissä rakkausjutuissa ja hän toimii25709