On se ihme kun kukaan ei puutu noihin sopupeleihin, nyt on jo pariin otteeseen, tai liiankin usein nimenomaan SUPERPESIKSESSÄ pelattu sopulelejä ja yleensä monivedossa.
Tästä vielä puhutaan!
Tästä vielä puhutaan!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sopupeli! eilen pistin 0,8 euroa monariin. Oudon kummallisen suuret ottelutulokset.
Valitettasvasti sopupelit lisääntyy ja sitä voi kuka tahansa tehdä, joko urheiluseuran omassa piirissä tai joku ulkomaalainen maffiooso. Rikollista toimintaa se joka tapauksessa on.
Sopuopelit on lisääntyny, se on jo tavallinen ilmiö.
Mutta kaiken hauskinta on se kun raveissa hevoset kärähtää doopingista. Ei tiedä enää todellista voittajaa.
Joo-o, täytyy sanoa että pesismonarissa haiskahtaa sopupeleilltä ja nimenomaan monivedossa, ei tuollasia lukuja toistuvasti tule. Omituisia lukuja, herää epäillys. Saisivat sulkea kokonaan veikkauksesta pois, kuten kerran on jo tehty. Jos jäävät toisen kerran kiinni niin ei ole asiaa enää veikkauspeleihin, ellei rahalla taas saada sopua.
Eiköhän laiteta omituisia numeroita, se on taas moniveto ja pesis.
Heh heh heh!!! Kuopio - Nurmo 6 - 0
Sopupeli ihan selvästi.
Pattijoki - Kitee pelas ny vaihteeks pieniä numeroita
6 - 2, ettei herää liikaa epäillyksiä.
Voitto: 57816,28
Harva rikastuu missään monivedossa sun muut peleissä, tuskinpa kukaan, paitsi lottomiljonäärit ja niitä ei kovin montaa ole.
Sopupelit on valitettavasti tosiasia tänäpäivänä. Rahat menee rahan luo, näin se vaan on!