Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuritus gallup

Kertokaa saamistanne piiskasaunoista. Mitä tuli tehtyä, kuka antoi vitsaa ja millä välineellä.
62431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tänään aamulla kylppärissä runkkailin persettäni dildolla joka vaimoni mielestä oli sen verran tuhmaa, että päästeli remmillä (vyö) perseelle oikein kunnolla. Kyllä teki eetvarttia.
Nyt illan suussa istuminen jo onnistuu :)

Vastavuoroisesti minä sitten "raiskaan" vaimoni illalla kiitokseksi piiskaamisesta. On se kumma miten ihmeelliset asiat voikin kiihottaa.

Äänestä

vyöllä ja köydellä ja tietty läpsimistä kädellä pyllylle

Äänestä

110 cm kouluraipalla. Ehkä noin 100 iskua. Vielä parin päivän päästää voi tuntea että on saanut raippaa.

Äänestä
  • Sama mulla, ridausta harrastava tyttöystäväni antoi kerran kunnon selkäsaunan johtuen siitä kun olin teksataillu ja mailaillu yhden toisn kimman kanssa, ensin tuli tavallisella raipalla ja sen jälkeen kouluraipalla. Takapuoleni oli niin kipeä etten pystynyt istumaan viikkoon kunnolla. Ja toki en todella enää mailaile kenenkään kanssa, ilman lupaa.

    Äänestä

  • kipeää.... kirjoitti:

    Sama mulla, ridausta harrastava tyttöystäväni antoi kerran kunnon selkäsaunan johtuen siitä kun olin teksataillu ja mailaillu yhden toisn kimman kanssa, ensin tuli tavallisella raipalla ja sen jälkeen kouluraipalla. Takapuoleni oli niin kipeä etten pystynyt istumaan viikkoon kunnolla. Ja toki en todella enää mailaile kenenkään kanssa, ilman lupaa.

    Tajusiko tyttöystäväsi että oikeasti tykkäät raipan saamisesta? (oletan että tykkäät kun tänne siitä kirjotit) =)

    Äänestä

  • raippafani kirjoitti:

    Tajusiko tyttöystäväsi että oikeasti tykkäät raipan saamisesta? (oletan että tykkäät kun tänne siitä kirjotit) =)

    No, olin tietysti kiusotellut asialla, että jos joskus on jotain "sanomista" niin voihan sitä raippaa antaa, mielummin kuin mököttää, jos asia painaa mieltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Xenatar kirjoitti:

Kertokaa saamistanne piiskasaunoista. Mitä tuli tehtyä, kuka antoi vitsaa ja millä välineellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu