Kertokaa saamistanne piiskasaunoista. Mitä tuli tehtyä, kuka antoi vitsaa ja millä välineellä.
Kuritus gallup
Xenatar
62431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tänään aamulla kylppärissä runkkailin persettäni dildolla joka vaimoni mielestä oli sen verran tuhmaa, että päästeli remmillä (vyö) perseelle oikein kunnolla. Kyllä teki eetvarttia.
Nyt illan suussa istuminen jo onnistuu :)
Vastavuoroisesti minä sitten "raiskaan" vaimoni illalla kiitokseksi piiskaamisesta. On se kumma miten ihmeelliset asiat voikin kiihottaa.
vyöllä ja köydellä ja tietty läpsimistä kädellä pyllylle
110 cm kouluraipalla. Ehkä noin 100 iskua. Vielä parin päivän päästää voi tuntea että on saanut raippaa.
Sama mulla, ridausta harrastava tyttöystäväni antoi kerran kunnon selkäsaunan johtuen siitä kun olin teksataillu ja mailaillu yhden toisn kimman kanssa, ensin tuli tavallisella raipalla ja sen jälkeen kouluraipalla. Takapuoleni oli niin kipeä etten pystynyt istumaan viikkoon kunnolla. Ja toki en todella enää mailaile kenenkään kanssa, ilman lupaa.
Tajusiko tyttöystäväsi että oikeasti tykkäät raipan saamisesta? (oletan että tykkäät kun tänne siitä kirjotit) =)
No, olin tietysti kiusotellut asialla, että jos joskus on jotain "sanomista" niin voihan sitä raippaa antaa, mielummin kuin mököttää, jos asia painaa mieltä.