Jokaisen voisi tahollaan katsoa millainen juntti Halonen todellisuudessa onkaan. Miten voi olla mahdollista, että Halonen menee tapaamaan Jordanian kuningasta samassa jakkupuvun takissa, jossa hän osallistui Putinin illallisille Pietarissa? Katsokaa ja ihmetelkää tätä junttimaisuuden maailmanennätystä. Siis häkellyttävää!
http://www.tpk.fi/netcomm/ImgLib/9/59/Jordania_kuningas_090806_1.jpg
http://en.g8russia.ru/images/121/12/1211274.jpg
http://en.g8russia.ru/images/121/31/1213199.jpg
http://www.tpk.fi/netcomm/ImgLib/9/59/Jordania_kuningas_090806_1.jpg
http://en.g8russia.ru/images/121/12/1211274.jpg
http://en.g8russia.ru/images/121/31/1213199.jpg
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pietarista tulonsa jälkeen? Miten tämä voi olla mahdollista? Eivätkö Halosen avustajat voi jo tehdä jotakin? HÄVEEEEEETTTÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!
Aatteet ovat nyt kumminkin tärkeämmät kuin vaatteet ja halosen aatteissa on tarpeeksi pähkäilemistä. Kunhan ei flanelliyöpaidassa maailmalla ala hulmuilla.
näytti olevan kummissaan. Varsinkin, kun Halonen ampaisi ovelle heti, kun Jordanian kuningas oli puhunut. Kovin näytti tylyltä ja sivistymättömältä Halonen. Ei ihme, ettei vieras viipynyt kuin vain minimaalisen ajan Suomessa eli vain lounaan ajan Halosen seurassa.
Bush, Chirac ja Merkel istuvat mahdollisimman kaukana Halosesta. Sattumaako? -Tuskin. Voi Durau-Barosso -parkaa, kun ovat hänet istuttaneet juntin viereen.
kateeksi käy...
Halonen se ei pysty pitämään näppejään kurissa vaan kosketteli Jordanian kuningasta erittäin miesmäisesti tämän kauniin vaimon läsnäollessa vielä.
http://www.finwest.fi/finwest/hires_images/Pori_BrownHalonen.jpg
Eikö presidentille voisi hankkia kunnollisia edustusasuja?