Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tosi pitkä...

Mulla oli kerran sellainen mies rakastajana jolla oli niin pitkä kalu että, kun hän laukesi niin, tunsin sen ruiskauksen selvästi kohdun suulla asti. Onko ketään muita naisia ,jotka olisi kokenut tuon kiihottavan ruiskauksen kohdunsuulla. Lyhyt kaluisten kanssa se ei tunnu ,tai sitten pitää olla tosi paineet :).
65360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sellainen, että ei se ruiskaus vain kalun pää tuntuu siellä kohdun suulla. Olen kaiketi onnekas, kun pari naista on kehottanut olemaan varovainen työnnöissä ;-)

Äänestä
  • No onko se nyt välttämättä onni jos pitää varovainen olla? Tätä tää nyt on kun pitäisi olla kaikilla niin pitkä ja paksu kun mahdollista...

    Äänestä

  • kait sitten elimemme sopi hyvin yhteen pituudeltakin.Ei ottanut kipeetä emmekä olleet varovaisia :). En ole kyllä kenenkään muun kanssa kokenut samaa. Eikö ole muka naisia ,jotka olisi kokenut sitä kiihottavaa siemensyöksyä kohdunsuussa!!!

    Äänestä

  • nainen41 kirjoitti:

    kait sitten elimemme sopi hyvin yhteen pituudeltakin.Ei ottanut kipeetä emmekä olleet varovaisia :). En ole kyllä kenenkään muun kanssa kokenut samaa. Eikö ole muka naisia ,jotka olisi kokenut sitä kiihottavaa siemensyöksyä kohdunsuussa!!!

    niin että ei kalu nyt juurikaan pidempi ollut mutta siemennesteen lentokaari sitäkin kovempi???

    Äänestä

on se. Kalussa tosiaan pitää olla pituutta ja lastin lähteä kovasti liikkeelle, mutta voi mahoton paikka kun se tuntuu hyvältä ;)

Äänestä
  • vaan kun en ole kokenut tuota kuin tämän yhden miehen kanssa. Taisi olla miehellä hurjat paineet.... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen 41 kirjoitti:

Mulla oli kerran sellainen mies rakastajana jolla oli niin pitkä kalu että, kun hän laukesi niin, tunsin sen ruiskauksen selvästi kohdun suulla asti. Onko ketään muita naisia ,jotka olisi kokenut tuon kiihottavan ruiskauksen kohdunsuulla. Lyhyt kaluisten kanssa se ei tunnu ,tai sitten pitää olla tosi paineet :).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu