Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Venytän penistäni

Venytän penistäni jatkuvasti päivitttäin ja kun aloitin vuosi sitten minulla oli vähän alle 18 cm. Nyt se on jo reilut 25 cm. Venytän penistäni säännöllisesti sillä uudella venyttimellä. Tavoitteena on 30 cm.
22100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkoitatko kikkeli.com -sivuilta löytyvää venytintä joka maksaa melkein 300e?

Äänestä

tavoitteet samantien eli eikö tollanen lähemmäs metrinen pippeli parantaisi sun koko itsetunto-ongelman kertaheitolla? Hanki vielä uusi bmw niin jo vain kelpaa kyrvitellä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokke876 kirjoitti:

Venytän penistäni jatkuvasti päivitttäin ja kun aloitin vuosi sitten minulla oli vähän alle 18 cm. Nyt se on jo reilut 25 cm. Venytän penistäni säännöllisesti sillä uudella venyttimellä. Tavoitteena on 30 cm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu