Jos Move joskus saa tuomion, (mitä ei koskaan tule tapahtumaan, senhän näkee sokea Reettakin), niin se tuomiokin on vain yhden henkilön (tuomari -lannistaja -kommunistin) henkilökohtainen mielipide! Luuletteko te vastustaja- nilkit, että Movea muka hetkauttaa tippaakaan jonkun yhden vääräuskoisen äpärän henkilökohtainen mielipide? Eihän se tuomari millään voi tietää totuutta, kun se ei ole mukana?
Lisäksi haluaisin tähdentää, että Moven kaltaisen, täysin laillisen, taitavasti johdetun, hyvämaineisen, tiedotustoimintansa erittäin asiallisesti hoitavan ja ennenkaikkea IHAN KOHTA KÄSIIN RÄJÄHTÄVÄN tulevaisuuden buzineksen vastustaminen on alhaista!
Lisäksi haluaisin tähdentää, että Moven kaltaisen, täysin laillisen, taitavasti johdetun, hyvämaineisen, tiedotustoimintansa erittäin asiallisesti hoitavan ja ennenkaikkea IHAN KOHTA KÄSIIN RÄJÄHTÄVÄN tulevaisuuden buzineksen vastustaminen on alhaista!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eihän sitä voi tietää jos ei ole ollut edes kokeilemassa.
Miksi te vastustajat kirjoittelette tällaisia?
Eikö mursis, ada ja mikkopa(en ihan varma) halua pitää tätä edes jollain lailla asiallisena?
terv,.,
varmaan keskustelun taso muuttuu
jos nämä golden movettajat yms...
bizzens pojjat rupeavat itsekkin
esim vastaamaan kysymyksiin...
ja ovat asiallisia...
jos kysyt jotain asiallistakin...
tulee vastaukseks...
" poijan kloppi ei tiiä mitään...
mee imee tuttii..."
hyvinhän nämä raven porukka
on jaksanu täällä teijän
idiotismia kuunnella....
tästä on hyvä jatkaa...
Kohta tulee tuomio ja sen jälkeen me osoitellaan movettajia sormella ja nauretaan teille....
Muistakaa laittaa puku pussiin ettei pölyty voitte joskus tarvita sitä juhlissa, mutta ottakaa pinssi pois ettei tarvitse hävetä silmiä päästä juhlapaikalla.