Ompa surkiaa musiikkia tällä miehellä (vai liekö hintti äänen perusteella).
Musiikissa ei mitään aitoa melodiaa, laulu enemmänkin vonkunaa ja vinkunaa ja vielä kappaleet joita onneksi harvoin kuulee, ovat aivan mitään sanomattomia.
Kukahan tälläistakin musiikkia kustantaa, saati että haluaa kuunnella? Outo määkijä. Ei kannata levyttää. Mikä lie koko Wickholomi - ei ainakkaan laulaja tai musiikillinen. Ei tule evergreenejä näistä - ei!
Turha huutaja
6
1149
Vastaukset
- Antilaulaja
Joo ei tämä taida mikään ihme heppu olla mutta vähintäänkin yhtä huono ja kummallinen on joku Känsälä - oottako kuullu mitä ujellusta sen laulu on.
Onhan äijällä nimi Känsälä, hoo, känsä, känsiä täynnä koko mies.
Kaikenlaisia artisteja sitä on kun kunnollisia ei löydy tai niille ei tehdä levyjä. Pois artistien joukosta tällaiset luokattomat ujeltajat. - musikaalinen
Jani ei kyllä missään muodossa huuda tai määki. Ääni on niin tasaisen miellyttävä, että voisi tulla laulamaan meikän uneen joka ilta.
Jos lähdet äänialoja arvostelmaan, käyttäisit edes oikeita termejä!- mahtavaa
ja ihailtavaa et jaksat kommentoida joka ketjuun, kuten edelliseen "ei-fanina" :O
Ei voi ku hattua nostaa!
Jatka samaa rataa ja muista tilata niitä tulevia levyjä heti kymmenittäin. - ................
mahtavaa kirjoitti:
ja ihailtavaa et jaksat kommentoida joka ketjuun, kuten edelliseen "ei-fanina" :O
Ei voi ku hattua nostaa!
Jatka samaa rataa ja muista tilata niitä tulevia levyjä heti kymmenittäin.En löytänyt edellisestä mitään ei-fanina juttuja, t.urpo! -kai tänne saa muutkin kirjoittaa kun sun ei-kaverit.
- mieltä
sun kanssa, ääni on tosiaan niin tasapaksu ja unettava että siihen nukahtaa väkisinkin. Ja sitten vielä jotku menevät trubaduurina kuuntelemaan keikoille... ihmettelen vaan.
- pauli
kyllä muuton tulloo,siinä on äijä oikken isolla iällä !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532514Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362481Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle292370Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt921866Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle271661Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3111655- 1501486
- 721339
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231078Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu111053