Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

what the hell

Aika monella tuntuu olevan ongelmia tyttöystävän suihinotto halukkuudessa..itsellä myös.Ei vain voi tajuta miksi?muut naiset vain kehunut sen makua ja varsinkin sperman, en polta enkä ryyppää, urheilija tausta ja ulkonäkö ei mikään peikko.Niin voisi luulla et haluais kovastikin.
Joten nyt harkitsen yhtä tuttua,entistä petikaveria, joka antas suuhoitoa vaikka olenkin varattu.Onko paha pettää täsä tilantees?kun muuten suhde ok, eikä haluaisi sen loppuvan..
41274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no jaa..paha sanoa..eipä tuota moraalisesti voi hyväksyä mut ymmärtää sen toisaalta et kun ei kotona asiat suju niin kaipaa helpotusta..kyl mä ottaisin sulta suihin..jos pitää nuo muut tiedot paikkansa..=)

Äänestä

Pettäminen on aina paha... ongelmaan kun on yleensä muitakin ratkaisuja.

Et sitten ole kysynyt tyttöystävältäsi miksei hän tykkää suihinotosta? Voihan olla, että hänellä on huonoja kokemuksia eikä siksi halua... tai sitten hän on epävarma ja siksi haluton. Syitä voi olla monia ja ne kannattaa selvittää tyttöystävältäsi itseltään.

Voit myös itse kertoa, että kaikki aikaisemmat naisesi ovat tykänneet ja itsekin haluaisit sitä. Voisit ehdottaa ainakin, josko hän edes kerran kokeilisi ottaa kunnolla suihin sinun takiasi... Jos ei senkään jälkeen tykkää, niin sitten pitää keksiä muuta.

Kannattaa ensin jutella tyttöystäväsi kanssa asiasta. jos pettämistä harkitset ja jäät siitä kiinni, niin voit olla varma ettei suhdekaan siitä jatku.

Äänestä

annatko itse naisellesi suuseksiä? omassa parisuhteessa tuntuu hyvältä saada mies nauttimaan varsinkin kun tietää että mies tuntee samoin antaessaan suuseksiä. Parhaimmillaan suihinotto voi olla seksikästä ja kiihottavaa mutta jos naista ei innosta niin eipä sille oikeen mitään voi. En nyt tiedä, jos oot ihan tosissas yhes tän tytön/naisen kans, onko järkevää tollasesta syystä ruveta pettämään jos seksielämä muuten kunnossa..?

Äänestä
  • älä vaan petä tyttöystävääsi. olen hyvin surullinen hänen puolestaan kun suunnittelet tuollaista. juttele hänen kanssaan asioista ja seksistä. ellet pysty niin jätä hänet ja huoraa miten haluat mutta älä petä. =(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


waspfani77 kirjoitti:

Aika monella tuntuu olevan ongelmia tyttöystävän suihinotto halukkuudessa..itsellä myös.Ei vain voi tajuta miksi?muut naiset vain kehunut sen makua ja varsinkin sperman, en polta enkä ryyppää, urheilija tausta ja ulkonäkö ei mikään peikko.Niin voisi luulla et haluais kovastikin.
Joten nyt harkitsen yhtä tuttua,entistä petikaveria, joka antas suuhoitoa vaikka olenkin varattu.Onko paha pettää täsä tilantees?kun muuten suhde ok, eikä haluaisi sen loppuvan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu