Tietäjäiänikuinen

Taisin tehdä mokan.Näin yhden miehen ravintolassa,katseita vaihdettiin.Sain tietää nimen ja lähetin viestin hänelle tänään.Mitä ajatelee jos ei hulluksi leimaa.Tietäjäiänikuinen kiltti kertoisitko minulle.Olen vähän peloissani ja jokin toivo on myös sydämessäni.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei hän pienestä pelästy,tottunut saamaan naisille vipinää kinttuihin!
Vapaa on silti vielä tämä hurmuriveikko.ja vastailee sinulle haluavansa tavata paremmissa merkeissä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moka kirjoitti:

Taisin tehdä mokan.Näin yhden miehen ravintolassa,katseita vaihdettiin.Sain tietää nimen ja lähetin viestin hänelle tänään.Mitä ajatelee jos ei hulluksi leimaa.Tietäjäiänikuinen kiltti kertoisitko minulle.Olen vähän peloissani ja jokin toivo on myös sydämessäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu