Hyvää yötä jälleen ihana

Rakastan sinua ja kuolen kohta ikävään:( voi kun oisit minun vieressä peiton alla pikkukääryleenä:) öitä...*huoh*
41257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huomenna:) hih meen ny peiton alle..zzzz

Äänestä
  • ................................mulla on kivaa musaa täällä...

    Äänestä

  • täällä on vielä niin kuuma:)niin on!

    Äänestä

pallukat, mulle tänne heti- tän peiton alle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miepä se kirjoitti:

Rakastan sinua ja kuolen kohta ikävään:( voi kun oisit minun vieressä peiton alla pikkukääryleenä:) öitä...*huoh*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu