äänestäkää...

Äänestäkää snky:tä ihmiset.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jo rauhoittua, kun alkaa tulemaan noita nollavastauksisia juttuja tänne palstoille ihan turhan paljon, jos olet huomannut? Se vain merkitsee sitä, että väki on jo kyllästynyt jopa pilkkaamaankin teitä. Kohtuus kaikessa, on ihan hyvä.

Äänestä
  • No jos haluu pilkata niin senkun vaan.SE vaan on ainoa oikea puolue,Älä sä sitten valita jos sulla on asiat päin vittuu.Kohtuus?niinkuin sekin miten meitä kusetetaan ja kansa kattoo ja ihmettelee.Tajuatteko että nää politiikot mitkä tällä hetkellä on tuolla vallassa nauraa kansalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sampo kirjoitti:

Äänestäkää snky:tä ihmiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu