Ässät 2005-2006 DVD - laaduton?

Terve, kannattaako ostaa ko. kooste-DVD:tä viime kaudesta? Olen kuullut että hätäisesti kasattu tekele, pitääkö paikkansa?
4983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käy lainaamassa kyseinen tallenne kirjastosta niin tiedät kannattaako ostaa omaksi.

Äänestä

Ei kannata yleensäkään ostaa mitään Pataroinaa!!

Äänestä

Saattaa kelvata, jos irokeesipäiset hölmöläiset kiinnostaa. Kyllä kai Patajätkät-kirjaakin muutama on myyty.

Äänestä

muuten ihan jees mutta ne Jussi Ahon jälkeen päälle nauhotetut selostukset on aika hanurista.
Ilman ääniä sitä voi kattoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mika N kirjoitti:

Terve, kannattaako ostaa ko. kooste-DVD:tä viime kaudesta? Olen kuullut että hätäisesti kasattu tekele, pitääkö paikkansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu