teen kalastus töitä

moi eli mä kalastan nyt just yhelle 19k loboo mut sitte kalastan aina kaikille loboi piti tehä uus ku kaikki viestit poistettiin tuolta
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja sanoppa rune ukkos nimi

Äänestä
  • wilduun on mun ukon nimi ne tulee sitte raw loboina vai?

    Äänestä

kalastatko niinku ilmaseks niit loboi.et pyydä maksuu vaan teet sen xp takii.jos niin on niin voitko lähettää mulle viestiä [email protected] jos voit.sovitaan sit sähköpostitse paljon voit kalastaa niit mulle jos teet sen ilmaseks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wilduun kirjoitti:

moi eli mä kalastan nyt just yhelle 19k loboo mut sitte kalastan aina kaikille loboi piti tehä uus ku kaikki viestit poistettiin tuolta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu