Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

älkää

ISO munaiselle takaapäin . se voi tuikata salaa takaapäin anaaliin ja sit on peräaukko kipeä. ja jos on peräpukamat niin nekin saattaa ruveta vuotamaan
43972
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

törkeetä

Äänestä

ja siihen pala partakoneen terää ;-)

Äänestä

Teen sen hellästi ja tarvittaessa liukasteen kanssa.

Äänestä

Siis ihan oikeesti jotkut miehet on niin sikoja et tekee just noin.. siks ei pidäkään antaa tuntemattomille takaapäin.. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


antako kirjoitti:

ISO munaiselle takaapäin . se voi tuikata salaa takaapäin anaaliin ja sit on peräaukko kipeä. ja jos on peräpukamat niin nekin saattaa ruveta vuotamaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu