Perinteisesti puhelimen kautta, numeron varmaan tiedät, tai sitten sähköpostia osote on sitten mun [email protected]
Voisit laittaa mulle
viestiä
161884
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
uskaltaisin!!!!
sukunimi... :)
sukunimen,etunimi on :(
Tiiän sen s-postin. Ei se oo mikää netti.fi
Kokeile sinä sitä, jonka tiedät. Entäpä jos tuo tietämäsi odottaa myös viestiäsi! =)
se yks pieni juttu. Ei se oota. Ja sit on se toinen isompi juttu. Vaikkei se oottas ni en saa sille kirjotettua. Oon koittanu muttei onnistu. Multa tulee ihan järjentöntä tarinaa.
meinaa. Mää laitan aina reply ja sitten kirjotan mitä kirjotan ja sitten send. Eikä tossa näkyny mitää netti.fi missään. Laitas tuleen mulle testiks ny yks jotta pääsen kokeileen.
mä en taas tajuu tota...
Täältä tuloo:)
viälä, koitas uusiks.
hyvä mutta mikäs se etunimi ja sukunimi olikaan kun pääsi jo unohtumaan? Kuvakin olisi kiva yllätys:)
sä mulle viestii niin nähään pian!
nyt suurinpiirtein kuka oot tms. Nimesi etukirjain tai hakemasi henkilön etukirjain tms..Sitten jos osuu kohdalle, niin laitan kyllä. niin ja sukupuolesi.
Mulla on sama osote kanssa:)
nyt...käyppä kurkkaamassa...tuliko... enpä uskalla, numeron tiedän. soita sinä!!!!!!!!
ei oo mikään netti.fi...