Nyt kun oon kattonu noita Jääkiekon MM-kisoja ja kyllästyny siihen kun ruotsi voittaa melkein joka kisas. Niin eikö olis jo aika ottaa doping testit jääkiekkoonki? Se maa diskattais joka kärähtää testeis. Jotenki epäilyttää et ne käyttää niit aineita kun ne on voittanu noinkin monta kertaa peräkkäi...samoin checkit.
MM kisat
Marjolie
2
277
Vastaukset
- -Verbatim-
eivät vaan käytä dopingii.. Köh köh..
Parasta vaan ehkä alkaa tottua ajatukseen, että Svedut on hyviä/parhaita jääkiekkoilijoita, tai sitten Ruotsalaisilla on vaan käynyt HEMMETIN hyvä tuuri noiden arvoturnausten suhteen! ;)- L0r3n
Vähän jokainen tuntuu käyttävän vähän jotakin.
Eikös Ruotsin maajoukkue kerran kieltäytynyt testeistä jossakin ja sai silti kisata seuraavissa arvokisoissa, tai jotakin vastaavaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562697
- 2011977
- 711726
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91451Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.351327- 781133
- 811050
- 951019
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes193966