ostetaan snta hatti h'ween maski tai partyhat

tarjoon 7,2k raw lobsui ja 500cooked plus 910k cashii
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tolla kärpäsen paskalla et saa edes iron daggeria..... -.-

Äänestä

santan hinta n 19-21M ja noi sun kamat on vähä päälle 2M ja sitte h'ween maskit on kanssa 18-21M ja sit party hatit on 150-500M

Äänestä
  • on 50-100m noob.

    Äänestä

  • dasf kirjoitti:

    on 50-100m noob.

    käy kattoo vaik rune hq:sta tai zybezistä siellä näytetään että hinta 100-500M väristä riippuen joten ime lekaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


--------------- kirjoitti:

tarjoon 7,2k raw lobsui ja 500cooked plus 910k cashii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu