Tosi tapahtuma viime kesältä..

Yllättynyt.

Kesälomallamme tapahtuneesta yllättävästä tapauksesta kerron.
Olimme vaimon kanssa joka kesäisellä lomallamme mökillämme.
Vaimo pyysi että lähtisin hakemaan kaupasta ruoka täydennystä ja samalla joitain muutakin mökillä tarvittavia tarvikkeia.
Päivä oli hiostavan kuuma ja ehdin jo ehdottaa että kävisimme vasta iltapäivällä jos olisi hieman inhimillisempi ilma.
Vaimo pyysi että jos minä kävisin yksin niin hän voisi sillä välin siivoilla ja lämmittää saunan.
Mitäpä olisin voinut,mielummin lähdin kun jäin kuuntelemaan kuinka taas olen jääräpää.
Pikkuisen harmissani lähdin vaikka jostain syystä ei ollut yhtään halua lähteä.
Ehdin ajaa jo hyvän matkaa kun huomasin että takkini oli jäänyt ja lompakko oli takkini taskussa.
Kiroilin huonoa muistiani ja pysäytin autoni ja tarkistin asian ..ei takkia ei lompakkoa.
Käänsin autoni takaisin mökille ,ja kirosin ..puoli tuntia oli mennyt hukkaan tässä paahtavassa auringossa.
Soitin vaimolleni että olin unohtanut rahat mökille ,jos vaikka keksisi puuttuuko jotain muuta ettei heti tarvisi uudestaan lähteä kun muutenkin oli jo vaikea kestää tämmöistä hellettä.
Puhelu meni vastaajaan kerta toisensa jälkeen ..noo ehdinhän tuon kyselemään kun pääsen takas mökille.
Saavuin mökille ja menin sisälle..huhuilin ja huomasin että vaimoni ei ollut sisällä.
Katoin terassilta että saunan savu piipusta nousi savu.
Otin lompakkoni ja vein sen suorinta tietä autoon,ja suunnistin rannassa siaitsevaan saunaamme joka siaitsi hieman etäämmällä mökistä.
Kävelin polkua pitkin saunalle ja jo hyvän matkan päähän kuulin epäilyttäviä ääniä saunalta .
Hiivin varovasti lähemmäs ja yhä selvemmin kuulin vaimoni huohotuksen ja huokailun,kun hän pyytämällä pyysi että saisi syvemmälle.
Menin ravollaan olevan oven viereen ja näin kuinka vaimoni makasi selällään jalat levällään ja mies työnsi parrua vaimooni ihan pohjia myöten.
Mielessäni kuohahti ja aukaisin jo oven karjuakseni että mitä helvettiä täälllä tapahtuu.
Mieleni kuitenkin pyysi olemaan hiljaa ja katsomaan mitä tapahtuu.
Minulla oli estoton näkymä edessäni ..vaimoni pillu levällään ja mies päällä upottamassa munaansa vaimoni litisevään pilluun.
Pari oli niin työn touhussa etteivät huomanneet mitään.
Hetken katseltuani huomasin miehen olevan naapuritalon pojan .
Poika survoi aivan hillittömällä tahdilla vaimoani ,ja olin varmaettä ei vaimoni tuota pitkään kestä.
Vaimo alkoi ynisemään ja vikisemään ja huohotuksen seasta kuulin kuinka hän ilmoitti että tulee kohta ..ole kiltti nai rajusti ..en ole koskaan saanut näin hyväää.
Iso muna teki tehtävänsä ja vaimoni haukkoi henkeä..tärisi ja voihki että ei enään ..
Mielestäni minunkin piti jo ilmoittaa olemassa oloni ja sanoinkin kuuluvalla äänellä että annappas vaimo naapurin mikankin tyydyttää itsensä..
Muuta ei tarvinnut ..naapurin poika teki tahdottomia liikkeitä vaimooni ja ruiski siemenet vaimoni pilluun..ja hyppäsi hätääntyneenä pois vaimoni päältä siittimen vielä ruiskiessa osan lattialle.
Vaimoni pyyteli anteeksi hätääntyneenä,ja selitti että oli ollut hirmusessa kiimassa ja ei ollut voinut mitään kun olivat jo viime kesänä mikon kanssa useamman kerran naineet melkein joa kerran kun olin ollut poissa mökiltä.
Katselin epä uskoisena vaimoani ja käänsin jalkoja erilleen ja katselin punaiseksi nussittua pillua josta valui siemeniä.
Mika kokoili vaatteitaan päälle aikoen kiireesti kadota maisemista.
Älä pidä kiirettä sanoin rauhoitellen mikalle.
Jos kerran vaimoni tarvii useampaa miestä niin suodaan hänelle se mitä hän haluaa.
Vaimoni vakuutteli ettei ole tapahtunut mitään,että tämä oli vaan pelkkää naintia.
Sauna on ilmeisesti valmis,joten eiköhän lähdetä saunaan ja pestään tuo vaimoni pylly puhtaaksi ja sn jälkeen me mika viedään tuo vaimo mökin vuoteelle ja annetaan sille kunnon opetus että ei saa pettää miestä ainakaan yksin vaan ollaan yhdessä.
Eipä tullut kauppa reissua sinä päivänä,vaan eipä ollut puutettakaan.
Mika oli yötä meidän vuoteessamme seuraavana yönä ,ja useampana muunakin yönä.
Vaimolta kysyin seuraavana aamuna kun joimme aamu kahvia että vieläkö haluttaa.
Ei enään ,on molemmat reijjät ihan arkana.
Menin vaimoni taka ja vedin häneltä pikku housut alas ,haara kiila oli ihan märkä pimpistä valuneesta nesteestä.
Eiköhän lähdetä mika hoitamaan vielä?
Taidan lähteä jo kotiin,illalla pitäisi mennä tyttö ystävän luokse,ja jo nyt meinaa jalat mennä alta.Saat nyt hoitaa vaimosi yksin ...mutta ensi viikolla voimme ottaa uusiksi.
Otin vaimoani kädestä kiinni ja vein hänet vuoteelle,,levitin hänen jalat ja työnyin kerta työnnöllä sisään hitsin märkään pimppiin...vaimon huokaillessa että älä tekee häijjyä..

1

25501

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kooysi

      Liian lyhyt. Vähän pitempi olisi parempi. Muuten hyvää luettavaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      77
      4192
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      21
      2351
    3. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

      Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
      Maailman menoa
      449
      2016
    4. Eipäs sitten ryypätä kesälomalla

      Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo
      Maailman menoa
      165
      1891
    5. Pysyä yhdessä vai ei

      En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p
      Parisuhde
      93
      1224
    6. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      109
      1215
    7. Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa

      https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m
      Maailman menoa
      237
      1141
    8. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      33
      977
    9. En halua sua enää

      joten ihan turhaan tulet "esiintymään" mun näkö- ja kuulopiiriin. Ärsyttää vain kun omat tekemiset häiriintyy, kun en ha
      Ikävä
      37
      864
    10. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      174
      830
    Aihe