Tanja Vienonen

3613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tanja on hyvä mimmi,siinä käy demareilla katteeksi.Heinäluoma teki tepposen nosti ruokarahaa koululaisille.Ei voinut hyväksyä Tanjan ehdotukseen tässä hän näytti oman typeryytensä.Kyl on meillä juntti ukko.Mitä tämä heppu saa aikaan.Mielenkiinolla odotetaan hänen töppäyksiä.

Äänestä

Tunnustan heti alkuun että olen imuroinut tämän kuvakokoelman kovalevylleni. Mutta se tässä hieman askarruttaa että tuot tämän sivuston palstalle yhä uudestaan ja uudestaan.

En ihan jaksa uskoa siihen, että haluat vain levittää kauneutta kaikkien katsottavaksi. Syystä tai toisesta minusta tuntuu että vaikuttimesi ovat alhaiset. Että haluat näin murentaa Tanja Saarelan mainetta.

Jos näin on sinun pitäisi miettiä vaikuttimiasi. Haluatko vain käyttäytyä kuin niljakas kellarirotta vai... haluatko kenties vielä joskus kasvaa aikuiseksi, ihan oikeaksi mieheksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


27 vee kirjoitti:

http://www.sunpoint.net/~mavijo/tanja.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu