Kuinka tämä kiinnostaa ketään?

Olenkohan jollain tavalla poikkeava koska tällaiset ohjelmat ei vetoa minuun lainkaan?
Massan mukana olisi kai helpompi kulkea mutta ikkunasta tuijottelukin on kiinnostavampaa.

Toisaalta jokaiselle jotain töllöstä...
101377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ei oo pakko katsoa, kuitenkin kiinnostaa niin paljon, että vaivauduit tänne.

miksi täällä haaskaat aikaa jos ei kiinnosta!!

Äänestä
  • Mielipiteensä ja tykkääämisensä voi ilmaista myös negatiivisesti näillä foorumeilla.

    Ja aikaa tähän meni vain pari minuuttia...
    Se oli paremmin käytetty kuin turhiin ohjelmiin.

    Äänestä

En voi SIETÄÄ tätä ohjelmaa.... IIIIIIIK!!! Hermo palaa.

Äänestä

Miksi ihmeessä luet palstaa ja vaivaudut vielä kirjoittamaan jos aihe ei todella kiinnosta? Katsele ikkunasta ulos ja anna muiden vuohottaa rauhassa niin säästyt koko ohjelmalta.

Äänestä

Ohjelmaa seuraavat vain yksinhuoltajat, vähälahjaiset tai muuten syrjäytyneet ja alhaisesti koulutetut. Eipä siinä moni aivosolu toistaan tapaa kun ruutua tuijottaa huumaantuneena josko kohta Sarin perse vilahtaisi. Ei se vielä vilahda: he kasaavat domino-junaa. Aijai. Eikö ihmiset kritisoi yhtään tv-tottumuksiaan?

Äänestä

aivan... Big Brotherista tylsempää ohjelmaa saa hakea... ja kaukaa

Äänestä

Etpä ole ainoa,jota ei moinen hömppä kiinnosta.En yksinkertaiesti ymmärrä,mitä järkeä on tuijottaa toisten ihmisten elämää telkkarista.Onko sitten kenties oma elämä niin tylsää...?En ymmärrä...

Äänestä

tuo touhu seurata muita lasin läpi on tosi perversiä ja sairasta touhua, mut kun se tulee tv:stä ja on meille myyty niin moni katsoo. Minä en katso enkä usko et ilman mainoksia sekä muiden esimerkkiä monikaan katsoisi niin sairasta touhua.

Äänestä

Kuinkahan moni sarjaa seuraavista uskaltaa tunnustaa tirkistelevänsä naapureitaan tai jopa kyttäävänsä heitä? Sairaaloinen kiinnostus toisten tekemisistä on aika hieno juttu sinänsä ja sitä pitää rohkaista jakamalla jokaiselle sarjaa seuraavalle tulevaisuuden toivolle KAUKOPUTKI.

Äänestä

Täältähän löytyi oikein avautujien ydin.On teilläkin jutut..Te ootte niin kiinnostuneita siitä miten ihmeessä ihmiset on niin kiinnostuneita BB:stä. Miksi nyt joku on yleensäkkään kiinnostunut jostakin asiasta. Sitten olis kaikki hyvin kun olis kiinnostusta vaikkapa kiristellä auton ruuveja tai katsoa kämpän ikkunasta ulos sen aikaa kun BB tulee. Voihan sitä vaikka lukea fysiikkaa tai koodata sillä aikaa kun rahvas katsoo BB:tä. Sekin on niin prkl:een kiinnostavaa. Ihan sama mitä joku tekee niin aina pitää spekuloida miten ihmeessä se joku jaksaa olla kiinnostunu tollasesta roskasta.Täällä on niin mielenkiintoista olla olemassa.Olkaa tekin..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


James27 kirjoitti:

Olenkohan jollain tavalla poikkeava koska tällaiset ohjelmat ei vetoa minuun lainkaan?
Massan mukana olisi kai helpompi kulkea mutta ikkunasta tuijottelukin on kiinnostavampaa.

Toisaalta jokaiselle jotain töllöstä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu