Jackson-Pironkova 2 kertoimella 2.25
Calleri-Moya 2 kertoimella 2.3
Kim-Hernych 2 kertoimella 1.9
Del Potro-Falla 2 kertoimella 2.25
Querrey-Kohlschreiber 2 kertoimella 2.00
Gabashvili-Daniel 1 kertoimella 1.5
ja nämä poimittu ladbrokesista
Näiden lisäksi aiemmin mainittu Johanssonin voitto Grosjeanista sekä Santoron Verdascosta.
Jos joku kaipaa perusteluita,niin voin kertoa pelistä/peleistä oman näkemykseni..
Calleri-Moya 2 kertoimella 2.3
Kim-Hernych 2 kertoimella 1.9
Del Potro-Falla 2 kertoimella 2.25
Querrey-Kohlschreiber 2 kertoimella 2.00
Gabashvili-Daniel 1 kertoimella 1.5
ja nämä poimittu ladbrokesista
Näiden lisäksi aiemmin mainittu Johanssonin voitto Grosjeanista sekä Santoron Verdascosta.
Jos joku kaipaa perusteluita,niin voin kertoa pelistä/peleistä oman näkemykseni..
Vastaukset 6
Vanhimmat
Thaimaan Paradorn Srichaphania..Voitti viime yönä 24 sijoitetun Acasuson erin 3-2 ja pelasi erittäin vakuuttavaa peliä.Mies ollut parhaimmillaan ATP numero 10,mutta nykyisin pyörii siinä sijoilla noin 40 ja tekemässä nyt uutta nousua huipulle ja hän on parhaimmillaan juuri US Openin tapaisilla erittäin nopeilla kentillä.Seuraavaksi hän kohtaa Saksan Phaun ja 3 kierroksella ehkäpä Jarkon voittaneen Malissen ja SIINÄ ON VARMASTI HERKKU KOHDE!! sillä uskoisin Malisselle asetettavan pienemmän kertoimen,mutta on ailahteleva pelaaja,jonka vire ei juuri koskaan kestä montaa peliä peräkkäin ja Srichaphan on erittäin hyvä hermoinen pelaaja,joten jos sellainen matsi toteutuu perjantaina,niin eiku rahat pois kuljeskelemasta..Ja 4 kierroksella hän kohtaisi ehkäpä maailmanlistan 2 Nadalin,jos Rafael ei tipahda sitä ennen ja uskon myös siinä Srichaphanin voittoon.
Thaikku tippuu viimeistään Malisselle. Ei sen peruspelitaito kovin vakuuttavaa ole. Eilen sillä oli vastassa massakenttäpelaaja, ja tiukkaa teki senkin voittaminen.
Itse lyön vetoa jo seuraavasta matsista, että siis thaikku tippuu. Tosin jos Phau on vastassa, niin pienellä rahalla, mutta Malisseen tykitän jo isommalla, jos thaikku sen kohtaa.
mut..tää vaa mun visio.
Ja loppupeleissä nähdään kuka oli useimmiten oikeassa..Ja mitä tulee Acasusoon,niin ei ole mikään selvä massapelaaja..pitkä goljatti jolla on ns "suht suorat" lyönnit ilman vahvaa yläkierrettä ja ne ovat sellaisia piirteitä jotka sopivat koville kentille.Esim Nadal jauhaa vahvaa yläkierrettä kovalla kentällä ja pallosta häviää teho ja Nadalia viedään..
Johansson voittaa, tiiäkkö koska peli on?
Etkö sä osaa käyttää sitä sun nettiä kun sulla sellanen tuntuu olevan. Mä tuun ja hakkaan sun pään sun näytöstä läpi vitun pönttö.
No anna tulla perusteluita!! Tapoin mummoni ja pelasin perinnöt ja päin vittua menee. Säkö ne maksat saatanan pönttö. Vittu menee hermot tähän palstaan.